Masz pytania, chcesz zamówić bezpłatną wycenę. Odezwij się do nas!

Napisz do nas!+48 791 801 801

Jesteśmy zdania, że dobry plan i szczegółowo omówiony zakres współpracy to podstawa sukcesu całej inwestycji.

Czy posiadasz projekt budowlany? Lx

Projekt budowlany

Jeżeli mają Państwo wybrany już projekt, chcielibyśmy zapoznać się z nim jeszcze przed spotkaniem.

Prosimy o przesłanie projektu domu, ponieważ chcielibyśmy lepiej przygotować się do spotkania. Po zapoznaniu się z projektem będziemy mogli przygotować ewentualne pytania lub spostrzeżenia dotyczące planowanej budowy.

Braku projektu

Zapraszamy na spotkanie celem pomocy w doprecyzowaniu założeń funkcjonalnych i użytkowych przyszłego domu.

Może uda nam się wybrać jeden z gotowych projektów lub wspólnie stworzymy projekt indywidualny? Chętnie doradzimy Państwu pod kątem użytkowym oraz kosztowym. Zwrócimy uwagę na rzeczy, które mogą generować zbędne koszty lub być wymagające w późniejszej eksploatacji.

Kosztorys

Po zapoznaniu się z projektem budowlanym oraz indywidualnymi oczekiwaniami zaprezentujemy kalkulację kosztów budowy Państwa domu.

"Diabeł tkwi w szczegółach", dlatego razem z kosztorysem przedstawiamy szczegółową specyfikację, która dokładnie przedstawia zakres prac uwzględnionych w wycenie oraz materiały rekomendowane przez naszą firmę. Współpraca z nami jest prosta, ponieważ nie zostawiamy miejsca na niedomówienia!

Dobór projektu

Dzięki informacjom, które uzyskaliśmy na tym etapie jesteśmy w stanie zaproponować kilka wariantów domu, które mogą spełniać Państwa oczekiwania pod względem funkcjonalności oraz zakładanego budżetu.

Często dużą trudnością po stronie Inwestorów jest brak wiedzy na temat kosztów całej inwestycji, co często utrudnia podjęcie decyzji dotyczącej wyboru właściwego projektu, który z jednej strony spełniałby funkcje użytkowo - estetyczne, a z drugiej strony nie przekraczał zamierzonego budżetu całej inwestycji. Wiemy co zrobić, żeby połączyć te dwie istotne sprawy. Nie pobieramy za to żadnych opłat.

Uzgodnienie szczegółów

Jeżeli nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem, szczegółowo omawiamy specyfikację użytych materiałów, harmonogram prac oraz zakres budowy.

Z doświadczenia wiemy, że zrozumienie pewnych szczegółów wymaga dokładnego wytłumaczenia, analizy oraz przedstawienia technicznych szczegółów praktycznym językiem. Tłumaczymy w jaki sposób wybór materiałów oraz systemów montażu przekłada się np. na jakość, trwałość użytkowania czy energooszczędność budynku. Budowa domu jest prosta jeżeli jesteśmy do niej dobrze przygotowani.

Podpisanie umowy

Do podpisania umowy przystępujemy dopiero wtedy, kiedy wszystko zostało szczegółowo omówione i zaplanowane.

Po dokładnym i szczegółowym omówieniu wszelkich elementów wchodzących w proces realizacji budowy domu, jesteśmy gotowi do podpisania umowy. Z doświadczenia wiemy, że czym dokładniej omówiony zakres oraz warunki współpracy, tym sprawniej i przyjemniej możemy przeprowadzić inwestycję budowy domu.

Realizacja budowy

Dokładamy wszelkich starań, aby proces budowy domu był przyjemnym doświadczeniem dla naszych Klientów.

Z pasją podchodzimy do każdej budowy, a dzięki uśmiechowi i satysfakcji Klientów czujemy, że nasza praca ma sens. Dużą wagę przykładamy do najlepszej jakości materiałów oraz wykonawstwa na wysokim poziomie, ale nie zapominamy o równie ważnym sprawnym kontakcie i dyspozycyjności dla naszych Klientów. Wierzymy, że uczciwa i pełna zaangażowania praca buduje relacje na lata.

Konsultujemy elementy estetyczne, funkcjonalne i użytkowe

Nawet najlepiej przygotowaną inwestycję trudno jest przygotować w 100% jeszcze przed jej rozpoczęciem. Przy wyborze koloru: okien, drzwi, dachu czy elewacji, możemy dać sobie więcej czasu. Czasami dobrze jest zobaczyć "na żywo" bryłę budynku przed podjęciem pewnych decyzji.

Nanosimy niezbędne zmiany

Nasi Klienci często sugerują zmiany widząc zarys powstającego domu. Do najczęstszym zmian należy zaliczyć: rozmieszczenie punków elektrycznych i hydraulicznych (nie wymaga zmian projektowych) oraz przemieszczenie ścian działowych (wymaga zgodny projektanta). Najpierw konsultujemy planowane zmiany, a później dokonujemy stosownych modyfikacji.

Dbamy o dobre referencje

Mamy świadomość, że naszą siłą są dobre referencje, dlatego od samego początku współpracy staramy się na 100%. Nasi Klienci doceniają nas za staranne wykonawstwo, dobór odpowiednich materiałów, ale również za bieżący i sprawny kontakt