Masz pytania, chcesz zamówić bezpłatną wycenę. Odezwij się do nas!

Napisz do nas!+48 791 801 801

Nasz zespół liczy ponad 40 specjalistów podzielonych na 10 brygad specjalizujących się w następujących zakresach

Zapraszamy na nasze budowy
w okolicachWarszawy

Zachęcamy do zapoznania nie tylko z naszą kardą zarządzającą ale również z brygadzistami poszczególnych ekip, a także naszymi Klientami.

Poznajmy się!
>
>
>
WARSZAWA
image/svg+xml

Cały nasz zespół pochodzi z okolic Warszawy

W ostatnich latach nasze budowy koncentrują się w promieniu 60km od Warszawy w szczególności w powiecie Warszawskich Zachodnim. Stąd pochodzi nasza kadra kierownicza oraz wykonawcza - tym samym na tym terenie łatwiej nam realizować inwestycje, oraz sprawniej reagować na potrzeby naszych Klientów.

image/svg+xml

Współpracujemyrazem od lat

Od lat pracujemy w niezmiennym i sprawdzonym zespole specjalistów, dzięki czemu my oraz nasi Klienci możemy spać spokojnie z satysfakcją obserwując kolejno zaplanowane etapy oraz końcowy rezultat naszej pracy.

image/svg+xml

Stawiamy na zrównoważonyi stabilny rozwój

Moce wykonawcze naszego zespołu szacujemy na około 10 domów rocznie. Odpowiedzialnie i świadomie podchodzimy do naszej pracy, oraz naszych Klientów dlatego w trosce o wysoką jakość budowy oraz obsługi inwestycji nie zwiększamy tego zakresu. Dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi Klientami ale również z naszymi pracownikami ponieważ jesteśmy przekonani, że jest to bardzo ważny element, dzięki któremu możemy stale się rozwijać.